PRO-CLEAN Usługi Porządkowe S.C.
Link facebook

USŁUGI ABONAMENTOWE DLA FIRM I WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH

Zainteresowanym nasza ofertą abonamentową przedstawimy przykładowy schemat i zmodyfikujemy go zgodnie z indywidualnymi potrzebami zleceniodawcy. Wspólnie ustalimy okres w jakim będzie obowiązywała umowa, częstotliwość naszych wizyt oraz zakres działań. Dobierzemy optymalne rozwiązania, które będą satysfakcjonujące dla obu stron.

Zatrudnieni w naszej firmie pracownicy cechują się pracowitością, ale też wysoką kulturą osobistą i dyskrecją. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i obsługę na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do skorzystania z abonamentu na nasze usługi.

DLACZEGO WARTO?

Zawarcie umowy długoterminowej z nasza firmą pozwoli Państwu wyeliminować stres związany z nadmiarem obowiązków jakie przysparza zarządzanie nieruchomością.
Pozwoli również zmniejszyć koszt usług, co jest dodatkowym argumentem przemawiającym za długofalową współpracą.

Warto wziąć pod uwagę fakt, że każdego Klienta traktujemy indywidualnie, co pozwala na uzgodnienie konkretnego zakresu, a tym samym optymalne dopasowanie oferty.


Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W czasie rozmowy uzyskają Państwo odpowiedzi na interesujące zagadnienia. Po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami zaproponujemy najkorzystniejszy wariant współpracy.


ABONAMENTOWE KOMPLEKSOWE USŁUGI SPRZĄTANIA OBEJMUJĄ:


POZOSTAŁE USŁUGI Z NASZEGO ZAKRESU: